Celkovou kapacitu pobytové služby domov pro seniory čítá 37 lůžek.

Z toho jsou 4 jednolůžkové, 6 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové pokoje.

20 lůžek z celkové kapacity je dotovaných dotací Středočeského kraje. Obsazování těchto lůžek je chronologické, dle data nástupu klienta.

Momentálně jsou všechny pokoje obsazené.

Pokoje jsou vybavené polohovacími lůžky s atidekubitními matracemi, hrazdou, hrazdičkou a dalšími pomůckami pro ulehčení pobytu na lůžku i méně pohyblivým uživatelům služby. Dále mají k dispozici noční stolky s výklopnými deskami pro případné stolování na lůžku, lednici, televizor, šatní skříň na osobní ošacení, stůl, židle, křesla. Součástí pokoje je hygienický koutek pro příležitostní hygienu. Tvoří jej umyvadlo s teplou a studenou vodou.  Osobní hygiena se vykonává ve velkých centrálních koupelnách, které jsou vybavené sprchovacími křesly, koupacím lůžkem,  protiskluzovými podložkami, madly apod..  Kabinky sociálního zařízení jsou přizpůsobené pro pohyb na invalidním vozíku nebo za pomoci kompenzačních pomůcek např. chodítek.  Každý uživatel sociální služby má u lůžka signalizační tlačítko pro přivolání personálu. Celý objekt je klimatizovaný. Bezpečnost areálu zajišťuje požární signalizace budovy.

Mimo pokoj a prostory uvedené v předchozím odstavci může uživatel užívat společně s ostatními uživateli v domově také: jídelnu a knihovnu s čítárnou - v klidové zóně, zahradu a terasu.

Ubytování zahrnuje také topení, teplou a studenou vodu, elektrický proud, úklid, praní a žehlení, opravy osobního prádla a ošacení.

Kouření v celém objektu ( včetně zahrady a terasy) je zakázané, pro uživatele kuřáky je vyhrazená kuřárna na terásce v I. patře pavilon A.